Блюда

post_border
12 Серпня 2021, Чт
0

Сучасна кулінарія, як і всі інші сфери життя просунулися далеко вперед. Їжу зараз подають в оригінальних, дизайнерських, стильних і модних декоративних блюдах та тарілках. Саме такі Ви зможете придбати в нашому магазині, а ми будемо раді допомогти з вибором саме "того самого" полотна для кулінарного мистецтва. Давайте ж розберемося в різниці між блюдом та тарілкою. Блюдо найчастіше має овальну, довгасту форму, але буває також: круглим, квадратним, прямокутним. Воно призначене для сервірування столу, розміри варіюються від 30 см до 45 см, так само має підняті краї, іноді до нього в комплекті йде кришка, вона потрібна більше для подачі гарячих блюд.  

                                       

Що Ви можете подати на блюді:

- нарізку овочів, сиру, м'яса, фруктів;

- канапе і брускети;

- будь-які гарніри;

- основні страви з м'яса і риби;

- салати.

Блюдо - досить універсальний посуд, якщо Ви хочете використовувати його в повсякденному житті, то краще обрати менажницю. Менажница має секції для розміщення різного виду продуктів на одному блюді. Горішки, сухофрукти, печиво, цукерки, все що Ви любите вживати щодня можуть бути в одному місці і завжди на виду

Перебуваючи в будь-якій точці України: Києві, Харкові, Дніпрі, Львові чи іншому місті ми доставимо обрані Вами блюда в цілісності й схоронності.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар