МИ ПРАЦЮЄМО! ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ📦ВІДПРАВКА З ПН-ПТ. СЛАВА УКРАЇНІ!!

Істория скляного посуду

post_border
16 Серпня 2021, Пн
0

Сучасний світ пропонує нам величезну кількість скляного посуду і аксесуарів, але мало хто знає як і коли скло потрапило в руки людини. Перше скло було виявлено в Єгипті, вже більше п'яти тисячоліть тому стародавні єгиптяни створювали предмети зі скла. Спочатку такі вироби були дуже крихкими, дорогим, вважалися предметом розкоші та знаті. Предмети зі скла мали синіватий або зелений відтінок, причиною цього був пісок з якого виготовлявся продукт. Скляне ремесло дуже швидко розвивалося, до нас воно потрапило вже в XI-XII столітті, знання склярів були достасточно високі, вони дозволяли їм виготовляти різні предмети зі скла, посуд в тому числі. Розквіт посудного ремесла в Європі почався в XVI-XVII століттях. Види і механізм виготовлення з кожним роком вдосконалювався в різних країнах світу, але головним центорм скловиробництва на європейському континенті стає Венеція. До цього дня Венеціанське скло (Муранське) вважає богемним, дозволити його собі можуть не всі, таку популярність воно має бо виготовлено за технологіями того часу.

     

Зараз наука зробила крок далеко вперед і дала можливість всім і кажному радувати себе виробами зі скла. У нашому магазині Ви можете побачити величезний асортимент товарів з даного матеріалу, ми стежимо за тенденціями в індустрії посуду і пропонуємо тільки модні, оригінальні, стильні, дизайнерські рішення для кухні і всього будинку.

 

Перебуваючи в будь-якій точці України: Києві, Харкові, Дніпрі, Львові чи іншому місті ми доставимо обрані Вами посуду в цілісності й схоронності.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар