МИ ПРАЦЮЄМО! ПРИЙМАЄМО ЗАМОВЛЕННЯ📦ВІДПРАВКА З ПН-ПТ. СЛАВА УКРАЇНІ!!

Вісім незамінних аксесуарів для дому

post_border
20 Січня 2022, Чт
0

Кожній людині потрібен будинок – місце, де комфортно та затишно. Перетворити житло на такий райський куточок, наповнити його характером, надати індивідуальності, додати стиль у дрібницях - це нескладно і не вимагає багато часу або коштів. Крім того, багато аксесуарів інтер'єру будуть і прикрасою, і послужать у побуті. Давайте розберемося, чим можна легко і швидко прикрасити будинок, щоб перетворити простір на стильний інтер'єр.

  1. Вази. Цей предмет прикраси інтер'єру зустрічається у всі часи у різних країнах. Вази мають різну форму, розмір, можуть бути виготовлені із різноманітних матеріалів. Їх оформлення – показник стилю, епохи: вази з позолотою з арабського та турецького стилів, фарфорові – східний стиль, зі скла чи пластику – елементи інтер'єру у стилях кінця 20 століття. Зважаєте на ці нюанси при прикрасі інтер'єру.

Вази для квітів

  1. Картини. Змінюються часи, змінюються звичаї, а картини залишаються на стінах будинків. Вони підкреслюють смак, інтереси, характер та достаток господарів.
  2. Дзеркала. Елемент інтер'єру, який є у кожному будинку. З його допомогою можна візуально зробити кімнату ширшою, світлішою, або навпаки створити затишок. Майстри представляють на ринку дзеркала звичної квадратної, круглої форми або будь-якої неправильної обрамлення з різних матеріалів або зовсім без нього. Якщо вирішили прикрасити інтер'єр за допомогою дзеркала, то вас може обмежити тільки ваша фантазія, тому що цей предмет на будь-який смак і рівень доходів.

  1. Блюда та тарілки, декоративний посуд. Вони впишуться в дизайн будь-якої кімнати, тільки підбирайте, щоб колір, орнамент, фактура поєднувалися з інтер'єром.

Тарілки

Блюда

  1. Свічки та свічники. Допоможуть прикрасити інтер'єр заміського будинку з каміном чи столичний лофт. Види та форми свічок дуже різноманітні. Ефектно виглядають композиції з кількох свічок або свічників різного розміру.

Свічки

Ароматичні свічки

Свічники

  1. Фігурки та статуетки. Підійдуть для більшості інтер'єрів, особливо у кімнатах для дітей. Щоб було стильно - не захоплюйтеся і дотримуйтесь пропорцій.

Фігурки

  1. Скриньки та декоративні бокси. Ці предмети можуть не тільки прикрашати, а й виконувати корисні функції. Наприклад, бути місцем для зберігання дрібниць для рукоділля чи біжутерії. Розмістіть у кімнаті бокси різного розміру, але однакової фактури чи кольору, і вони прикрасять інтер'єр.
  2. Торшери та лампи. Допоможуть підкреслити затишок або створити урочисту атмосферу в кімнаті та біля будинку.