Види келихів

post_border
16 Серпня 2021, Пн
0

Перед тим як почати вибирати візуал келиха пропонуємо Вам розібратися в їх призначенні, адже келих це не просто красивий посуд, правильна форма і об'єм розкривають аромат напою і зберігають смакові якості. Наш магазин сповнений чудових, оригінальних, стильних, дизайнерських та сучасних моделей келихів зі скла, але для нас важливо, щоб Ваша покупка була виправданою і куплені келихи у нас ставали улюбленими.

Розділити келихи можна на такі види:

  1. Бокал для вина;
  2. Бокал шампанського;
  3. Бокали для коктейлів;
  4. Келихи для міцного алкоголю (по науковому називаються сніфтер, вони призначені для віскі, бренді і тд);
  5. Бокали для води ;
  6. Чарки.

За правилами всі келихи повинні бути на витягнутій та тонкій ніжці і тримати його правильно саме за ніжку, щоб вміст келиха не нагрівався .

При виборі келиха для червоного вина зверніть увагу на його форму, найширша частина повинна бути посередині та звужуватися до верху, середній о'бєм 350 мл, більше також може бути, але тоді їх правильно називати фужером.

   

Для білого вина краще вибрати пряму форму келиха, не завужену як для червоного, так як воно має більш тонкий аромат і така форма найбільш гармонійно розкриває його смак.

Келихи для шампанського завжди мають звужений верх і всі вони витягнуті, це потрібно для збереження пухирців напою. Обсяг в середньому 200 мл.

     

                                                                                                          

Келих для води завжди варто вибирати великі, за правилами від 800 мл.

Для міцних напоїв є різні види ємностей, як на ніжці, так і без, ми порадимо вибирати склянки з щільними стінками, укладаєте лід на дно склянки, заповнюєте його 1/3 напоєм і насолоджуєтеся.

Перебуваючи в будь-якій точці України: Києві, Харкові, Дніпрі, Львові чи іншому місті ми доставимо обрані Вами келихи в цілісності й схоронності.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар